Шкільні вісті


    
  семінар директорів на базі Курилівської СЗШ
 Шановні батьки шкільне життя вирує немов би гірський струмок, кожного дня відбуваються нові цікаві події, тому поспішаємо вам повідомити  останні новини:
 11.03 на базі Курилівської школи  пройшов семінар директорів загальноосвітніх шкіл .
 До нашої школи завітали поважні гості з різних куточків району. 
 Відчувши гостинну атмосферу, шкільні керівники попрямували коридорами нашої школи, гості з цікавістю та захопленням розглядали персональні виставки юних художників: Гладуша Артура, Недошопи Надії та Кушніра Богдана, творчо облаштовані класні кімнати та креативно оформленні стенди. Далі гостей на екскурсію запросила директор школи Нерознак Н.В., ця подорож вразила гостей своєю душевністю та щирістю. Наталія Віталіївна провела колег «сходинками» шкільного життя зазначаючи важливу роль школи в житті кожної людини.    Патинка Л.І розкрила скарби шкільної бібліотеки, котра і є берегинею літературного багатства.
 Після пізнавальної мандрівки директорів привітала енергійна агітбригада, учасники представили візитку рідної школи та розповіли про напрямки роботи шкільного самоврядування, розробку нових наукових проектів та вклад козацтва в патріотичний розвиток учнів.
  Познайомившись з усіма напрямками роботи закладу, дізнавшись більше про відносини у творчому колективі однодумців та розглянувши перспективи розвитку однієї з найкращих районних шкіл гості дійшли єдиної думки, кожен учень має пишатись, що саме Курилівська СЗШ стала його провідником в доросле життя.
  По закінченні такої теплої та цікавої зустрічі гості отримали незабутні враження та дитячі подарунки. А ми вкотре підтвердили звання однієї з найкращої школи.